Zapowiedź wydawnictwa Edipresse

Blanka Lipińska - Ten dzień (14 listopada 2018)

Kontynuacja BESTSELLEROWEGO „365 dni”

Po spektakularnym sukcesie 365 dni Blanka Lipińska idzie za ciosem i zaprasza czytelników na kontynuację mafijnych gierek. Autorka nawet na chwilę nie zwalnia tempa... Będzie namiętnie, gorąco i intrygująco – zapnijcie pasy!

Massimo Torricelli szaleje z radości na wieść, że zostanie ojcem. Jak przystało na prawdziwego mężczyznę pragnie otoczyć opieką swoją kobietę i dziecko. Biorą z Laurą ślub i starają się wieść szczęśliwe życie. Spokój nie idzie jednak w parze z profesją Sycylijczyka. Głowa mafijnej rodziny nie może pozwolić sobie na domową sielankę, a interesy coraz częściej odrywają go od ukochanej.

Laura pogodziła się z życiem u boku zniewalająco przystojnego mafiosa. Jedynym minusem jej sytuacji jest izolacja od rodziny i pajęczyna kłamstw, którymi zmuszona jest karmić najbliższych. Osłodą dla dziewczyny jest obecność niezawodnej przyjaciółki Olgi, która przybywa na ślub i zostaje z Laurą na Sycylii.
Dziewczyny korzystają z tego, co ofiarował im los bawiąc się na całego. Zakupy, wizyty w SPA, przejażdżki najlepszymi sportowymi autami, gala MMA – atrakcji nie brakuje. Sytuacja nieco komplikuje się w momencie, gdy na scenie pojawia się brat bliźniak Massimo – równie zabójczo przystojny Antonio. Dla podchodzącej z lekkością do spraw damsko-męskich Olgi, będzie to zbyt łakomy kąsek, aby się na niego nie skusić… Problem w tym, że Antonio nie znosi żadnych sprzeciwów, a po alkoholu i narkotykach staje się nieobliczalny, co Olga odczuje na własnej skórze. Uratowana przez Domenica nie będzie mogła oprzeć się urokowi swojego wybawcy i śladem przyjaciółki zakocha się w Sycylijczyku bez pamięci. Między nią i „Młodym” wybuchnie gorący romans.
Ciąża zupełnie nie przeszkadza Laurze w uprawianiu dzikiego seksu z mężem, wręcz przeciwnie - zdaje się podsycać jej i tak ogromny apetyt. Namiętność i brutalność mieszają się, tworząc podniecającą mieszankę, której państwo Torricelli nigdy nie mają dosyć.