Zapowiedź Wydawnictwa Literackiego

Michele Campbell - Winny jest zawsze mąż (17 lipca 2019)

Książka idealna dla czytelników i widzów Wielkich kłamstewek!
Trzy przyjaciółki, ich tajemnice, kłamstwa i… ZBRODNIA

Aubrey, Jenny i Kate różni właściwie wszystko – charakter, pochodzenie, ambicje i przyszłość, która je czeka. Mimo to na pierwszym roku college’u szybko stają się nierozłączne i przysięgają sobie, że zawsze będą się wspierać. Wspólnie przeżywają szalone studenckie lata – imprezują, eksperymentują z alkoholem i narkotykami, rywalizują o względy chłopaków i mierzą się z problemami.

Dwadzieścia lat później jedna z nich stoi na krawędzi mostu, a ktoś ponagla ją, by skoczyła…

Czy relacja kobiet rzeczywiście była niewinna i czysta? Co tak naprawdę zaszło między przyjaciółkami? Jaką tajemnicę skrywała każda z nich?

Campbell mistrzowsko odmalowuje złożone kobiece relacje i cienką granicę między przyjaźnią a nienawiścią. Świetne połączenie błyskotliwej powieści obyczajowej z thrillerem psychologicznym trzyma w napięciu aż do ostatniej strony!
    
Michele Campbell – absolwentka prawa na Harvardzie i Stanford Law School, pełniła funkcję prokuratora federalnego w Nowym Jorku, specjalizując się w kwestiach związanych z narkotykami i gangami. Po przeprowadzce do Nowej Anglii podjęła pracę jako wykładowczyni prawa kryminalnego i konstytucyjnego i zajęła się karierą pisarską. W 2017 roku wydała głośną powieść Winny jest zawsze mąż.